Hry, hlavolamy, sady her, mikáda, frisbee, puzzle.

Jakékoli hry jsou skvělou reklamou, neokoukanou a netradiční. S širokým záběrem. Využijte naší široké nabídky nejrůznějších her. Od jednoduchých her pro nejmenší přes hry vhodné třeba pro teambuilding až po náročnější hlavolamy, které otestují logické myšlení. Samozřejmostí je kvalitní potisk na jakémkoli vybraném produktu z nabídky reklamních her. Nabízíme hry karetní, venkovní, hry na pláž, hlavolamy, nafukovací míče, petanque, pálky s míčky, létající draky a bezpočet dalších reklamních produktů, které zpříjemní pobyt na pláži a udělají ho nezapomenutelným zážitkem, to vše ve společnosti vašeho loga, které vám na předměty natiskneme v perfektní kvalitě. A pokud si stále nejste jisti, proč se obrátit právě na nás, třeba vás přesvědčí názory našich spokojených zákazníků právě zde .

Bounce plážová herní sada

Bounce plážová herní sada - Černá / Bílá
Novinka
S touto plážovou herní sadou, kterou nabízíme v různých barevných provedeních, zažijete spoustu zábavy. Tato odolná plážová herní sada je vyrobena z desek MDF, držadla jsou vyrobena z barveného PP. Výrobek je dodáván spolu s měkkým míčem stejné barvy v síťovém obalu, který umožňuje snadné přenášení a manipulaci na pláži.

Zvýrazňovač Fun Tri-Twist™

Zvýrazňovač Fun Tri-Twist™
Multifunkční kapesní spinner ideální pro snížení stresu, úzkosti a nudy. Působí jako zvýrazňovač v žluté, oranžové a zelené. Vložte ukazováček a palec na místo a otočte.

Sada stolních her Monte-carlo

Sada stolních her Monte-carlo
Doporučujeme
Dřevěná skříňka obsahující několik her: vrhcáby, šachy, dáma, domino, člověče, nezlob se, mikádo a nejrůznějších karetní hry. Dvě hrací strany zpředu prázdná a na zadní straně na šachy/dámu. Extra papírová vložka na člověče, nezlob se a vrhcáby. Obsahuje návody.

Levitující míč

Levitující míč
Fotbalový míč s barevnou LED diodou. Pěnový povrch chrání před poškozením stěn a nábytku. Vhodný pro jakýkoli povrch uvnitř i venku, jako je koberec beton či dřevo. Po zapnutí míč lehce levituje nad povrchem. Včetně 4 baterií AA.

Nafukovací tyčinky Cheer, 2 kspro fandění

Nafukovací tyčinky Cheer, 2 kspro fandění - Bílá
Nafukovací tyčinky Cheer, 2 ks, pro oslavy či sport Nafukovací tyčinky Cheer, 2 ks, pro oslavy či sport se slámkou k nafouknutí. Ideální, znovupoužitelný produkt na podporu Vašeho týmu. Každá tyčinka má rozměry 60 x 10 cm s velkým prostorem pro reklamu. Nápadná pomůcka pro vytvoření skvělé atmosféry.
Uvedené ceny jsou bez DPH

Zašlete nám poptávku ještě dnes!

  • Konzultace detailů s obchodníkem
  • Nezávazná nabídka do 24 hodin
  • Stačí zadat základní informace
Odeslat poptávku