Reklamní hrnky s potiskem vašeho loga

Nabízíme reklamní předměty více než 20 let a hrnky se po celou dobu drží na předních příčkách oblíbenosti. Reklamní hrnek je mimořádně efektivní nosič reklamy. Každý z nás má jak doma, tak na pracovišti ten svůj oblíbený hrnek. Pojďme spolu navrhnout a vyrobit hrnky, které se stanou oblíbenci vašich zákazníků. Na našem webu můžete vybírat z 250 položek, většina z nich skladem k okamžitému dodání. Nabízíme hrnky ve všech barvách a mnoha materiálech: porcelánové, keramické, termo, skleněné, kovové a také pro ekologicky zaměřené kampaně - hrnky z pšeničné slámy a s bambusovými doplňky. Na množství typů lze tisknout sublimačně, takže můžete věrně přenést jakýkoli plnobarevný design. Ozvěte se nám, rádi pro vás základní výběr připravíme a navrhneme vhodné a zajímavé řešení pro jakýkoli váš požadavek.

Keramický hrnek Pix 330 ml, sublimační tisk s barevným efektem

Keramický hrnek Pix 330 ml, sublimační tisk s barevným efektem - Černá
Tento keramický hrnek s klasickým designem má zvláštní povrch pro sublimační tisk. Hrnek má barevnou vnitřní stranu s totožně barevnou rukojetí. Lze mýt v myčce v souladu s EN 12875-1 (minimálně 125 mycích cyklů), a to i v případě dekorování. Objem je 330 ml. Prezentováno v bílé kartonové krabičce.

Nadu hrnek se lžičkou

Nadu hrnek se lžičkou - Černá
Módní, designový, keramický hrnek s integrovaným držákem na lžičku v rukojeti. Hrnek má barevný vnitřek a lžičku ladící barvy. Lze mýt v myčce v souladu s EN 12875-1 (minimálně 125 mycích cyklů), a to i v případě dekorování. Objem je 250 ml. Baleno v bílé krabičce.

Keramický hrnek Pascal 360 ml

Keramický hrnek Pascal 360 ml - Bílá
Novinka
Keramický hrnek se vzorkem táboráku Objem 360 ml. Lze mýt v myčce v souladu s EN 12875-1 (minimálně 125 mycích cyklů), a to i v případě dekorování. Dodáván v bílé dárkové krabičce.

Hrnek keramický k táboráku

Hrnek keramický k táboráku - Bílá
Vintage keramický hrnek. Objem je 310 ml. Lze mýt v myčce v souladu s EN 12875-1 (minimálně 125 mycích cyklů), a to i v případě dekorování. Baleno v bílé krabičce.

Sussix tečkovaný hrnek

Sussix tečkovaný hrnek - Hnědý
Výprodej
Keramický hrnek s trendy tečkovaným povrchem. Lze mýt v myčce v souladu s EN 12875-1 (minimálně 125 mycích cyklů), a to i v případě dekorování. Objem je 325 ml. Baleno v bílé krabičce.

Vakuová sportovní termoska Thor 510 ml s měděnou izolací

Vakuová sportovní termoska Thor 510 ml s měděnou izolací - Bílá
Bestseller
Odolná dvouplášťová vakuová konstrukce z nerezové oceli s měděnou izolací uchová nápoje chladné po 48 hodin a horké nejméně 12 hodin. Konstrukce rovněž zabraňuje kondenzaci na vnější stěně láhve. Módní, odolný práškový nátěr. Šroubovací víčko je vyrobeno z nerezové oceli, s pojistkou proti rozlití. Objem 510ml. Dodáváno v dárkové kazetě Avenue.

Termohrnek s karabinou Alps

Termohrnek s karabinou Alps - Stříbrný
Ať už při kempování, glampingu nebo na treku, izolovaný hrnek Alps o objemu 200 ml je skvělým společníkem při jakékoli outdoorové aktivitě. Ucho hrnku je opatřeno karabinou, a tak jej snadno připevníte téměř k jakémukoli batohu. Díky materiálu z nerezové oceli se hrnek Alps snadno čistí a je vysoce odolný proti korozi. Díky dvoustěnnému provedení zůstávají horké nápoje o něco déle horké než v běžném hrnku. Existuje několik možností umístění loga, díky čemuž bude tento hrnek vypadat ještě nápadněji než dosud.

Měděná sportovní láhev Valhalla 600 ml s vakuovou izolací

Měděná sportovní láhev Valhalla 600 ml s vakuovou izolací - Bílá
Novinka
Konstrukce s vakuovou dvojitou stěnou z nerezové oceli s měděnou izolací, díky které zůstanou nápoje chladné po dobu 48 hodin nebo horké po dobu nejméně 12 hodin. Díky této konstrukci také na vnějších stěnách nekondenzuje vlhkost. Šroubovací víko s korkovým zdobením a dno láhve s protiskluzovou úpravou. Objem 600ml. Dodává se v dárkové krabičce Avenue.
Uvedené ceny jsou bez DPH

Zašlete nám poptávku ještě dnes!

  • Konzultace detailů s obchodníkem
  • Nezávazná nabídka do 24 hodin
  • Stačí zadat základní informace
Odeslat poptávku