Reklamní hřebeny a kartáče na vlasy i tělo

Reklamní hřebeny a kartáče jsou součástí předmětů pro péči o zdraví a vzhled. Reklamní hřebeny a kartáče s vlastním potiskem jsou výborným a praktickým propagačním dárkem. Na hřebeny a kartáče vkusně umístíme vaše logo a tento praktický dárek potěší snad každého. V naší nabídce najdete plastové i dřevěné hřebeny a kartáče na vlasy ale i kartáče na tělo. Reklamní předměty této kategorie využívají převážně společnosti vyrábějící vlasovou a tělovou kosmetiku ale i wellness centra, lázně, hotely, studia, kadeřnictví, kliniky pro zdraví a krásu. Poptáváte-li praktický dárek a míříte-li převážně na ženy, jste tu naprosto správně.

Oválný kartáč Cleo

Oválný kartáč Cleo
Novinka
Bambusový kartáč se štětinkami ze 100% rostlinných vláken. Kompletně veganský produkt vhodný pro kuchyně a koupelny či toalety. Bambus pomáhá pohlcovat CO2 z atmosféry, roste rychleji a vytváří více kyslíku než stromy.

Bambusový masážní kartáč na vlasy Cyril

Bambusový masážní kartáč na vlasy Cyril
Novinka
Kartáč na vlasy s bambusovými štětinkami pro rozplétání, zjemnění a česání všech typů vlasů. Vyroben z udržitelně pěstovaného bambusu. Bambus pomáhá pohlcovat CO2 z atmosféry, roste rychleji a vytváří více kyslíku než stromy.
Uvedené ceny jsou bez DPH

Zašlete nám poptávku ještě dnes!

  • Konzultace detailů s obchodníkem
  • Nezávazná nabídka do 24 hodin
  • Stačí zadat základní informace
Odeslat poptávku