Herní sady a soupravy

V duchu hesla "Kdo si hraje, nezlobí", vám nabízíme spousty hezkých herních sad pro vaše spotřebitele, jako dárek obchodním partnerům či jako pomůcku třeba při firemním teambuildingu. Nabízíme sady her 2,3,4 i 5v1. Plastová i dřevěná provedení. Vše v hezkých krabičkách připravené jen pro potisk či gravírovaní vaším logem. Potěšte své zákazníky nejen jednou, ale rovnou více hrami. Ten nejvhodnější produkt pro váš záměr najdete jednoduše, stačí si zvolit kritéria nebo ještě lépe, napsat nám svou představu a my vám zašleme personifikovanou nabídku rovnou s náhledy všech nabízených produktů s vaším logem. To vše náš webový obchod umí. Stačí si uložit své logo a v mžiku uvidíte desetitisíce různých produktů s vaším logem. Pokud stále váháte, zdali se obrátit právě na nás, podívejte se, co o spolupráci s námi říkají naši zákazníci. .

Sada stolních her Monte-carlo

Sada stolních her Monte-carlo
Doporučujeme
Dřevěná skříňka obsahující několik her: vrhcáby, šachy, dáma, domino, člověče, nezlob se, mikádo a nejrůznějších karetní hry. Dvě hrací strany zpředu prázdná a na zadní straně na šachy/dámu. Extra papírová vložka na člověče, nezlob se a vrhcáby. Obsahuje návody.

Sada her 5 v 1

Sada her 5 v 1
Sada her 5 v 1 obsahuje mikado, karty, domino, šachy a backgammon. Bílá borovicová dřevěná krabička o rozměrech 17 x 17 x 3,7 cm s černou tištěnou šachovnicí na jedné straně víka a červeno-černou deskou pro hru backgammon na druhé straně. Jedna strana vysouvacího víka umožňuje nátisk loga. V černé krabičce se samostatným červeným víkem a červenou plstí uvnitř.

Sada Her Family-Fun

Sada Her Family-Fun
Sada her FAMILY-FUN, šachy, vrhcáby, dáma, domino, herní karty a kostky, balené v elegantní dřevěné krabičce

Hlavolamy Think About

Hlavolamy Think About
Hlavolamy THINK ABOUT: 5 různých variant dřevěných hlavolamů v kovové krabičce s papírovou manžetou
Uvedené ceny jsou bez DPH

Zašlete nám poptávku ještě dnes!

  • Konzultace detailů s obchodníkem
  • Nezávazná nabídka do 24 hodin
  • Stačí zadat základní informace
Odeslat poptávku