Grilování a BBQ

Grilování je příležitost se setkat s přáteli a rodinou a v jejich příjemné společnosti si vychutnat dobré jídlo a pití. Abyste vašim klientům a spolupracovníkům, obchodním partnerům tuto činnost ještě více zpříjemnili, můžete pro ně vybrat dárky právě z této kategorie reklamních dárků. Budou mít pak vaše loga spojená s nejpříjemnějšími okamžiky. Vybírejte z mnoha typů grilovacích pomůcek samostatných i v setech. Dárky od nejlevnějších jako jsou zapalovače, po dřevěné sety prkének až po přenosné grily. Najdeme perfektní, praktický a vkusný dárek pro každou cenovou hladinu. Obrandujeme dle zvoleného materiálu dárků potiskem nebo gravírováním či výšivkou, pokud zvolíte třeba chňapku či zástěru nebo utěrku. Tuto kategorii opravdu vřele doporučujeme, Příjemné chvíle strávené s přáteli a rodinou nad dobrou krkovičkou si každý rád připomene a všichni si na ně těšíme. Reklamní dárky v tomto duchu jsou čím dál tím víc žádané a koncoví spotřebitelé kvalitní dárky pro grilovací sezonu vždy ocení.

Grilovací sada Asado, 11 ks

Grilovací sada Asado, 11 ks
Grilovací sada obsahuje obracečku, kartáč, vidličku a kartáček na čištění (vše s dřevěnou rukojetí), šest špízů v přenosném kufříku na zip s přední kapsou pro snadný potisk. Reklamní potisk nelze provést na komponentech.

Vidlicový digitální teploměr Wells

Vidlicový digitální teploměr Wells
Pečte a smažte maso až k ideálnímu propečení. Vidličkový teploměr obsahuje nastavení stupňů propečení pro různé druhy masa, aby byly zcela, středně nebo jemně propečené. Teplotu lze nastavit ve stupních Celsia nebo Fahrenheita. 2x AAA baterie nejsou součástí dodávky. Prezentováno v dárkové kazetě Seasons.

12dílná sada na grilování v hliníkovém kufříku

12dílná sada na grilování v hliníkovém kufříku
12dílná sada nástrojů na grilování z nerez oceli, včetně 4 jehlic, porcovacího nože, 4 držáků na kukuřici, obracečky, porcovací vidličky s krytkou a kleští. Vše uloženo v hliníkovém kufříku s panty a uchem.

Grilovací rukavice Noyack

Grilovací rukavice Noyack
Dlouhé rukavice jsou ideálním pomocníkem při grilování. Svrchní silikonová vrstva chrání Vaši ruku při vytahování horkých hrnců nebo pánví z trouby. Vydrží teploty až 204°C. Exkluzivní design.

BBQ nástroje Shakes

BBQ nástroje Shakes
Sada 3 nástrojů na grilování z nerezové oceli v pouzdře z netkaných textilií se zipem.
Uvedené ceny jsou bez DPH

Zašlete nám poptávku ještě dnes!

  • Konzultace detailů s obchodníkem
  • Nezávazná nabídka do 24 hodin
  • Stačí zadat základní informace
Odeslat poptávku