Drobné občerstvení a nápoje

Srdečně vás zveme na prohlídku naší široké nabídky reklamních pochutin, sladkostí i slaného drobného pečiva inspirace a ochutnávka. Mezi reklamními cukrovinkami vedou dropsové a mintové bonbony, lízátka, neapolitánky, žvýkačky a malé bonboniery, cukříky, To jsou standarty, které vám nabídne kromě nás každá reklamka. My jsme naši nabídku výrazně rozšířili a kromě klasických reklamních produktů, které již všichni známe, vám chceme nabídnout prvotřídní značkovou kvalitu, produkty, které zná každý a každý je miluje: výrobky značky Lindt, Ritter sport, Bounty, Mars, Twix a Chupa Chups s vlastními přebaly. Takže známý, kvalitní a oblíbený produkt va vašem designu. Tomu nikdo neodolá. Ozvěte se a společně zrealizujeme produkty, které se budou vašim klientům líbit, budou jim chutnat a třeba i díky nim se za vámi, za vašimi výrobky a službami budou často a rádi vracet. Každého malá ale kvalitní drobnost, která chutná, potěší.

Exkluzivní páková vývrtka

Exkluzivní páková vývrtka
Vývrtka s pákovým mechanismem z hliníku, spirálou z kalené oceli s teflonovým povrchem, včetně ořezávátka fólií a plakety s přehledem nejlepších vinařských oblastí roku 1990.

Páková vývrtka Grape

Páková vývrtka Grape
Moderní tvar vývrtky s náhradním nástavcem. Včetně plakety pro logo, dodáváno v dárkové kazetě. ABS plast, Kov.

Číšnický nůž Bowi

Číšnický nůž Bowi - Stříbrný
Novinka
Číšnický nůž s vývrtkou, otvírákem lahví a řezákem fólií. Baleno v bílé dárkové kazetě (vel. 12,4 x 2,5 x 1,5 cm). Nerezová ocel.
Uvedené ceny jsou bez DPH

Zašlete nám poptávku ještě dnes!

  • Konzultace detailů s obchodníkem
  • Nezávazná nabídka do 24 hodin
  • Stačí zadat základní informace
Odeslat poptávku