Džbánky a džbány

S našimi reklamními džbánky bude dodržování pitného režimu o něco snazší. Vyberte si džbánek, který se vám nejvíce hodí do vašeho připravovaného projektu a my vám ho rychle a kvalitně potiskneme nebo zrealizujeme logo laserem. Džbánky jsou skvělým dárkem po celý rok a nyní s nadcházející teplejší části roku jsou ještě více žádané. Udělejte radost vašim zákazníkům s praktickým reklamním dárkem. Pokud plánujete realizaci džbánků, ozvěte se nám. Na stránkách nejsou ještě zobrazeny všechny námi nabízené džbány.

Pětidílná sada s dávkovačem na pití Festi

Pětidílná sada s dávkovačem na pití Festi
Výprodej
Dávkovač na pití pro podávání studených nápojů. Má velký otvor se šroubovaným víkem pro snadné čištění a plnění. Objem 3L. Zahrnuje 4 sklenice o objemu 200ml. Ideální na párty, pikniky nebo firemní akce. Prezentováno v dárkovém balení Avenue.

Karafa na vodu Vavara

Karafa na vodu Vavara
Novinka
Karafa je vyrobena z keramiky s krásnou matnou povrchovou úpravou. Je ideální pro podávání osvěžujících studených nápojů. Objem 1,3 litru.

Terazza 5dílný set z recyklovaného skla

Terazza 5dílný set z recyklovaného skla
5dílná sada z recyklovaného skla s jednou nádobou o objemu 2,3 litru a čtyřmi 430ml šálky. Vyrobeno z 5 skleněných lahví. Recyklované sklo se vyrábí s použitím menšího množství energie, surovin a aditiv, než je nutné pro výrobu tradičního skla.

Trojdílná sada 800ml nádob z recyklovaného skla Aire

Trojdílná sada 800ml nádob z recyklovaného skla Aire
Sada se třemi nádobami z recyklovaného skla o objemu 800 ml s korkovým víkem. Vyrobeno z 3 skleněných lahví. Recyklované sklo se vyrábí s použitím menšího množství energie, surovin a aditiv, než je nutné pro výrobu tradičního skla. Velikost nádob: výška 13 cm, průměr 12 cm.
Uvedené ceny jsou bez DPH

Zašlete nám poptávku ještě dnes!

  • Konzultace detailů s obchodníkem
  • Nezávazná nabídka do 24 hodin
  • Stačí zadat základní informace
Odeslat poptávku