Džbánky a džbány

S našimi reklamními džbánky bude dodržování pitného režimu o něco snazší. Vyberte si džbánek, který se vám nejvíce hodí do vašeho připravovaného projektu a my vám ho rychle a kvalitně potiskneme nebo zrealizujeme logo laserem. Džbánky jsou skvělým dárkem po celý rok a nyní s nadcházející teplejší části roku jsou ještě více žádané. Udělejte radost vašim zákazníkům s praktickým reklamním dárkem. Pokud plánujete realizaci džbánků, ozvěte se nám. Na stránkách nejsou ještě zobrazeny všechny námi nabízené džbány.

Pětidílná sada s dávkovačem na pití Festi

Pětidílná sada s dávkovačem na pití Festi
Výprodej
Dávkovač na pití pro podávání studených nápojů. Má velký otvor se šroubovaným víkem pro snadné čištění a plnění. Objem 3L. Zahrnuje 4 sklenice o objemu 200ml. Ideální na párty, pikniky nebo firemní akce. Prezentováno v dárkovém balení Avenue. Sklo.

Karafa na vodu Vavara

Karafa na vodu Vavara
Novinka
Karafa je vyrobena z keramiky s krásnou matnou povrchovou úpravou. Je ideální pro podávání osvěžujících studených nápojů. Objem 1,3 litru. Keramika, Cork.

Terazza 5-piece recycled glass set

Terazza 5-piece recycled glass set
5-piece recycled glass set featuring one 2.3 litres jar and four 230 ml cups. Made from 5 glass bottles. Recycled glass is manufactured using less energy, raw material, and additives, than what is required for making traditional glass.
Uvedené ceny jsou bez DPH

Zašlete nám poptávku ještě dnes!

  • Konzultace detailů s obchodníkem
  • Nezávazná nabídka do 24 hodin
  • Stačí zadat základní informace
Odeslat poptávku