Dotykové rukavice

Představte si situaci, venku je třeskutá zima a vy musíte nutně vyřídit důležitý telefonát, najít nejlepší spojení na internetu, nebo si vyhledat jiné důležité informace, ruce jsou po chvíli tak zkřehlé, že nejste schopni se trefit na správné tlačítko. Této situaci se však dá snadno vyhnout - za pomoci dotykových rukavic z naší nabídky. Nabízíme reklamní dotykové rukavice s možností vlastní výšivky. Rukavice jsou vyrobeny z akrylu nebo z polyesteru s lycrou a co jen hlavní: doplněny o elektricky vodivý materiál na konečcích prstů, který umožňuje ovládat dotykový telefon či tablet, takže vaše ruce jsou stále chráněné před chladem.

Hmatové rukavice Billy

Hmatové rukavice Billy - Větle šedá
Novinka
Hmatové rukavice vám ohřejí ruce při používání chytrého telefonu během chladného období roku. 3 hmatové špičky prstů na každé rukavici typu jedna velikost se hodí na vše a jsou vyrobeny z nerezových vláken. Dodávají se v široké řadě barev s velkou ozdobnou oblastí na rukavici.

Dotykové Rukavice Tellar

Dotykové Rukavice Tellar - Šedá / Černá
Dotykové rukavice se speciální úpravou na 5 prstech, akryl, jedna velikost. Univerzální velikost pro dospělé.

Rukavice Pro Smartfony Operate

Rukavice Pro Smartfony Operate / Černá
Rukavice pro smartfony OPERATE: s vodivými kovovými vlákny na palci, ukazováku a prostředníku pro ovládání chytrých telefonů a jiných zařízení s dotykovým displayem i v chladném počasí

Smartphone Gloves "Touch"

Smartphone Gloves "Touch"
No more cold hands when using your smartphone and the like. Touch gloves with capacitive material incorporated into the tips of the thumb, index and middle fingers. 83 % polyacrylic, 7 % polyurethane, 5 % elastane and 5 % metal fibre. Ideal for smartphones and tablet PCs.

THOM. Rukavice

THOM. Rukavice
Rukavice ze syntetické síťoviny s dotykovými špičkami prstů. Velikost: 8''
Uvedené ceny jsou bez DPH

Zašlete nám poptávku ještě dnes!

  • Konzultace detailů s obchodníkem
  • Nezávazná nabídka do 24 hodin
  • Stačí zadat základní informace
Odeslat poptávku