Kuchyňské potřeby, stolování

Přemýšlíte o nejvhodnějším reklamním dárku pro vaši kampaň? A vyhledavač vás dovedl právě sem, do kuchyňských potřeb určených ke stolování? Naprosto správně. Jistě jste si někdy všimli, že velkou část reklamních předmětů, která máte doma využíváte právě v kuchyni. Neváhejte se ponořit do široké nabídky reklamních předmětů zaměřených na stolování - od nejlevnějších podtácků, otvíráků až po dárkové sady nožů na sýr, dřevěných příborů, bambusových prkének. Své si najdou i zákazníci, jež cílí na ekologicky zaměřené klienty. V nabídce je množství produktů ze dřeva a bambusu. Věříme, že si vybere každý. Záleží jen na vás a vašem rozpočtu. Je naprostou samozřejmostí, že na jakýkoli reklamní produkt vám zajistíme vhodný, kvalitní branding. Pokud se vám nechce se probírat celou nabídkou, prosím napište nám a my vám uděláme předvýběr dle vašich kritérií. Těšíme se na vaše požadavky. Pro nabídku nás prosím neváhejte zkontaktovat na smile@smile-company.cz

Čtyřdílné vícebarevné misky York

Čtyřdílné vícebarevné misky York
Výprodej
Tyto čtyřdílné barevné kameninové misky značky Jamie Oliver, vysoké 5 cm a o průměru 11 cm, jsou ideální k podávání jednohubek. Vhodné do myčky, lze použít v troubě do teploty 200 ℃.

Menážka Terracotta a sada na dipy

Menážka Terracotta a sada na dipy
Menážka Terracotta a sada na dipy. Ručně malovaná a oražená menážka a sada na dipy. Menážka je ideální pro dressingy na saláty a ochucovadla polévek a rustikální mísa ve stejném designu (4 cm x Ø 10 cm) je ideální k namáčení chleba. Terakota, keramika a nerezová ocel.

Dóza na máslo Holden

Dóza na máslo Holden
Novinka
Klasický výrobek do domácnosti s vysokou kvalitou provedení. Udrží máslo dlouho čerstvé a v ideální konzistenci pro natírání.
Uvedené ceny jsou bez DPH

Zašlete nám poptávku ještě dnes!

  • Konzultace detailů s obchodníkem
  • Nezávazná nabídka do 24 hodin
  • Stačí zadat základní informace
Odeslat poptávku