Dětská reklamní trička

Trička kvalitně a levně, tak bychom si mohli říkat. Trička pro děti jsou naší oblíbenou kategorií. Dodáváme je do škol, školek, zájmových kroužků, skauta, sportovních oddílů. Snažíme se nabízet jen léty prověřené značky, jako je například Fruit of the Loom, B&C, Stedman, Sols, v současné době je u nás na vzestupu díky skvělému poměru ceny a kvality značka Gildan a roste také popularita italské značky reklamního textilu Payperwear, kde vás za velmi konkurenční cenu překvapí vychytané detaily jako V nabídce najdete stovky triček všech barev, bez rukávů, s krátkým i dlouhým rukávem, s límečkem i bez. Na všechna trička vám zajistíme kvalitní potisk nebo výšivku. Nabízíme klasické, dlouhodobě prověřené značky jako je Fruit of the Loom, B&C, českého Adlera, italský Payperwear, kde vás naprosto dostane nízká cena a vychytané detaily: 1,5 cm pružný žebrovaný lem ze směsi spandex u krku s vrchním prošíváním na přední straně, barevně kontrastní vyztužovací páska od ramene k rameni viditelná na límečku, pružné švy, postranní sešití. Milujeme Gildan pro jeho skvělý poměr ceny/kvality a velkou škálu barev. Trička pro děti v naprosté většině pro jejich pohodlí a komfort jen tiskneme.

Top pánský/dětský Malfini Playtime

Top pánský/dětský Malfini Playtime - Bílá / M
Rychleschnoucí materiál, střih s bočními švy, svislé členící švy s reflexním proužkem, průkrčník a průramky lemovány vrchovým materiálem, ideální pro sport a pohybové aktivity, vhodné pro sublimační potisk (světlé barvy), produkt se již do budoucna nebude naskladňovat, je nahrazen produktem 820.
6 let - 2XL

Tričko dětské Malfini Classic New

Tričko dětské Malfini Classic New - Bílá / 158 cm/12 let
Střih s bočními švy, úzký lem průkrčníku z žebrového úpletu 1:1, vnitřní část průkrčníku začištěna páskou z vrchového materiálu, zpevnění ramenních švů páskou.
4 roky - 12 let

Tričko dětské Malfini Fantasy

Tričko dětské Malfini Fantasy - Bílá / 158 cm/12 let
Rychleschnoucí materiál, střih s bočními švy, neobvykle členěný průkrčník, zpevnění ramenních švů páskou, ideální pro sport a pohybové aktivity, vhodné pro sublimační potisk (světlé barvy).
6 let - 12 let

Tričko dětské Piccolio Pelican

Tričko dětské Piccolio Pelican - Bílá / 146 cm/10 let
Střih s bočními švy, lem průkrčníku z žebrového úpletu 1:1, vnitřní část průkrčníku začištěna páskou z vrchového materiálu, zpevnění ramenních švů páskou, odtrhávací etiketa.
4 roky - 12 let

Tričko dětské Malfini Basic

Tričko dětské Malfini Basic - Bílá / 158 cm/12 let
Střih s bočními švy, úzký lem průkrčníku z žebrového úpletu 1:1 s 5 % elastanu, vnitřní část průkrčníku začištěna páskou z vrchového materiálu, zpevnění ramenních švů páskou, silikonová úprava.
4 roky - 12 let

Tričko dětské Malfini Camouflage

Tričko dětské Malfini Camouflage - Camouflage Gray / 134 cm/8 let
Střih s bočními švy, úzký lem průkrčníku z žebrového úpletu 1:1 s 5 % elastanu, vnitřní část průkrčníku začištěna páskou v barvě camouflage, zpevnění ramenních švů páskou.
4 roky - 12 let

Tričko dětské Malfini Sailor

Tričko dětské Malfini Sailor - Námořní Modrá / 110 cm/4 roky
Pruhy v kombinaci bílá a námořní modrá, střih s bočními švy, úzký lem průkrčníku z žebrového úpletu 1:1 s 5 % elastanu, vnitřní část průkrčníku začištěna páskou z vrchového materiálu, zpevnění ramenních švů páskou.
4 roky, 6 let, 8 let, 10 let, 12 let

Tričko dětské Malfini Basic Free

Tričko dětské Malfini Basic Free - Bílá / 146 cm/10 let
Bez etikety - připraveno na rebranding, střih s bočními švy, úzký lem průkrčníku z žebrového úpletu 1:1 s 5 % elastanu, neutrální velikostní štítek v boční části průkrčníku, vnitřní část průkrčníku začištěna páskou z vrchového materiálu, zpevnění ramenních švů páskou, silikonová úprava, barvy 03, 09, 11, 14, 16, 64 se již nadále nebudou naskladňovat.
4 roky - 12 let
Uvedené ceny jsou bez DPH

Zašlete nám poptávku ještě dnes!

  • Konzultace detailů s obchodníkem
  • Nezávazná nabídka do 24 hodin
  • Stačí zadat základní informace
Odeslat poptávku