Deštníky

Poručíme větru, dešti! To jistě není v našich silách, ale i tak to nemusí být klamný marketing, Přinejmenším můžeme být na déšť připraveni, protože víme, že připraveným štěstí přeje. Takže vzhůru do toho a vyberte si z naší široké nabídky holových i skládacích deštníků v mnoha provedení i barvách, pro pány i dámy a tak pro naše poklady, pro děti. Nabízíme bezpočet kvalitních deštníků a na všechny vám samozřejmě natiskneme vaše loga. Pokud nemáte chuť a čas vybírat z široké nabídky, napište nám svou představu a cenový limit a my vám připravíme předvýběr. A nejlepší nakonec: stačí poslat logo a my vám zdarma připravíme náhledy s vaším na všechny deštníky z naší nabídky. Pro detailnější nabídku nás prosím neváhejte zkontaktovat na smile@smile-company.cz

30" golfový deštník Karl s dřevěnou rukojetí

30" golfový deštník Karl s dřevěnou rukojetí - Bílá
Výprodej
Golfový deštník Karl 30" zajistí hru golfu bez deště a skvěle se vejde do golfového bagu s holemi. Díky hladce fungujícímu manuálnímu mechanismu lze deštník snadno otevřít rukou. Deštník je vybaven kovovým rámem a žebry a zakončen elegantní dřevěnou rukojetí. Deštník je navíc k dispozici ve více barvách a je vhodný pro několik možností potisku.

30” golfový deštník Yfke s držadlem z materiálu EVA

30” golfový deštník Yfke s držadlem z materiálu EVA - Bílá
Výprodej
Bestseller
Deštník Yfke o průměru 30" má dostatečný prostor pro udržení 2 osob v suchu. Je vyroben z polyesteru odolného vůči vodě a barvám a má mimořádně pevnou a lehkou násadu ze skelných vláken a kovová žebra. Díky rukojeti z pěny EVA se deštník pohodlně drží. Kromě toho nabízí několik možností umístění loga nebo jiných sdělení a je k dispozici v různých barvách.

30" golfový deštník Zeke

30" golfový deštník Zeke - Bílá
Výprodej
Bestseller
Suché procházky v dešti umožňuje velký 30" deštník Zeke. Deštník Zeke má dostatek prostoru pro udržení 2 osob v suchu a snadno se otevírá pomocí manuálního systému. Deštník se navíc skládá z kovového dříku a žeber a lehké plastové rukojeti. Deštník Zeke má několik možností umístění loga nebo jiných firemních sdělení a je k dispozici v různých barvách.

Deštník Glendale 30" s automatickým otvíráním a průduchy

Deštník Glendale 30" s automatickým otvíráním a průduchy
Deštník s automatickým otvíráním s potahem z polyesterového hedvábí nabízí ochranu před deštěm pro 2 osoby. Vysoce kvalitní kovové kopí a konstrukce ze skelných vláken spojená s ventilačním řešením nabízí maximální přizpůsobení za silného větru. Překryvná ochrana proti větru je z polyesterového hedvábí kontrastní barvy. Kovové kopí s žebry ze skelných vláken. Včetně úložného pouzdra ze stejného hedvábného materiálu. Značka "Luxe" ve spodní části pogumované rukojeti s tlačítkem z šedé kovové povrchové úpravy. Dvě stahovací pásky mají shodnou barvu a zajistí deštník pevně složený. Společně s úložným pouzdrem shodné barvy představuje tento produkt luxusní dárek.

Barevný 23” deštník ze sklolaminátu

Barevný 23” deštník ze sklolaminátu - Zelená / Černá
Deštník z látky 190T ponžé s 8 díly a automatickým otevíráním. Kovové tělo, rám a žebra ze sklolaminátu ve sladěné barvě. Rukojeť z EVA pěny s barvou sladěnou s tělem a rámem. Systém odolný proti větru.

23” odolný deštník ze sklolaminátu

23” odolný deštník ze sklolaminátu - Bílá
Odolný deštník z ponžé polyesteru 190T s ručním otevíráním. Tělo a dráty ze sklolaminátu, plastové hroty a špička. Systém odolný proti větru. Rovná rukojeť EVA.

27" automatický odolný deštník

27" automatický odolný deštník - Šedá
Novinka
Stylový dvou barevný deštník z polyesteru 190T pongee. Automatické otevírání, odolná konstrukce ze sklolaminátu vhodná i do silného větru. Pohodlná rukojeť v barvě deštníku a 27" rozměr nabízející dostatečný prostor i pro 2 osoby.

23" automatický odolný deštník z RPET

23" automatický odolný deštník z RPET - Černá
Novinka
Skvěle vypadající deštník vyrobený z recyklovaného PET 190T pongee. Konstrukce z vysoce kvalitních materiálů. Kovový rám a sklolaminátová žebra dodávají pevnost a dokreslují atraktivní vzhled.

27” odolný deštník Hurricane

27” odolný deštník Hurricane - Černá
Deštník Hurricane se vyznačuje 27” dvojitým potahem ideálním pro drsné počasí. Díky voděodolné látce schne téměř okamžitě. Jedinečný mechanismus usnadňuje otevírání a zavírání. Ochranný vzor®.
Uvedené ceny jsou bez DPH

Zašlete nám poptávku ještě dnes!

  • Konzultace detailů s obchodníkem
  • Nezávazná nabídka do 24 hodin
  • Stačí zadat základní informace
Odeslat poptávku