Dámské polokošile

Zde najdete kompletní nabídku dámských polokošil od značek Fruit of the Loom, B&C, Adler - Malfini, Piccolio, Malfini Premium, Rimeck, Payperwear, Stedman, Sol´s, Tee Jays, Gildan, Slazenger, Stanley a Stella a dalších. V nabídce je množství barev a střihů, ze kterých si jistě každý vybere. Nechce-li se vám probírat širokou nabídkou zkontaktujte nás a my vám připravíme návrh dle vašich požadavků. Samozřejmostí je branding - potiskem nebo výšivkou v perfektní kvalitě.

Atkinson dámská polokošile

Atkinson dámská polokošile - Světle modrá / XXL
Výprodej
Kolárek ve shodné tkanině. Stretchová látka. Výstřih se 4 knoflíčky. Límeček na knoflíčky. Boční rozparky. Zpevňující kontrastní lemovka výstřihu. Sedlo. Gravírované knoflíčky v barvě. Potisk štítku technologií heat transfer pro větší pohodlí.
XS - 2XL

Dámská polokošile Backhand

Dámská polokošile Backhand - Nebeská modrá / XL
Výprodej
Plochý žebrový límeček. Embosovaný lem. Na jeden knoflík. Lemování. Zpevňující kontrastní lemovka výstřihu. Gravírované knoflíčky v barvě. Potisk štítku technologií heat transfer pro větší pohodlí.
S - 2XL

Dámská polokošile Calgary

Dámská polokošile Calgary - Zelené jablko / XL
Plochý žebrový límeček. Žebrový úplet manžetek. Na tři knoflíčky. Detaily s vybraným stehem. Saténová lemovka výstřihu. Boční rozparky se saténovou lemovkou. Sedlo. Předsunutá zpevňující lemovka výstřihu s řetízkovým stehováním. Gravírované knoflíčky v barvě. Potisk štítku technologií heat transfer pro větší pohodlí.
XS - 2XL

Dámská polokošile Crandall

Dámská polokošile Crandall - Modrá / XL
Výprodej
Pratelné na 60°C. ISO 15797: Splňuje standardy průmyslového praní. Ochrana UV: UPF 40+. Výstřih se 4 knoflíčky. Boční rozparky. Plochý žebrový límeček. Žebrový úplet manžetek. Gravírované knoflíčky v barvě. Zpevňující kontrastní lemovka výstřihu. Potisk štítku technologií heat transfer pro větší pohodlí.
XS - 2XL

Dámská polokošile Deuce s lemem

Dámská polokošile Deuce s lemem - Červená s efektem námrazy / L
Výprodej
Plochý žebrový límeček. Žebrový úplet manžetek. Kontrastně barevný lem kolárku a rukávů. Na tři knoflíčky. Průkrčník ve dvou barvách. Gravírované knoflíčky v barvě. Potisk štítku technologií heat transfer pro větší pohodlí. Praporková značka na bočním švu.
S - 2XL

Šaty dámské Malfinipremium Dress up

Šaty dámské Malfinipremium Dress up - Černá / XL
Lehce vypasovaný střih s bočními švy, límeček a lemy rukávů z žebrového úpletu 1:1, spodní část límečku a lemy rukávů s kontrastními pruhy, úzká léga s 4 knoflíčky v barvě materiálu, rozparky v bočních švech a spodní léga s kontrastní páskou, vnitřní průkrčník začištěn kontrastní páskou, zpevnění ramenních švů páskou.
XS - 2XL

Fairfield dámská polokošile

Fairfield dámská polokošile - Šedá melanže / Navy / Bílá / XXL
Plochý žebrový límeček. Žebrový úplet manžetek. Kontrastně barevný lem kolárku a rukávů. Na tři knoflíčky. Gravírované knoflíčky v barvě. Potisk štítku technologií heat transfer pro větší pohodlí.
XS - 2XL

Dámská polokošile Forehand

Dámská polokošile Forehand - Khaki / S
Výprodej
Bestseller
Plochý žebrový límeček. Žebrový úplet manžetek. Potištěná zpevňující lemovka výstřihu s rybím stehem. Na dva knoflíčky. Boční rozparky. Gravírované knoflíčky v barvě. Praporková značka na bočním švu. Potisk štítku technologií heat transfer pro větší pohodlí.
S - XL

Dámská sportovní polokošile Game

Dámská sportovní polokošile Game - Nebeská modrá / XXL
Výprodej
Kolárek ve shodné tkanině. Raglánové rukávy. Na tři knoflíčky. Ploché stehování. Průkrčník ve dvou barvách. Gravírované knoflíčky v barvě. Potisk štítku technologií heat transfer pro větší pohodlí.
S - 2XL

Graphite dámská polokošile s krátkým rukávem z organického materiálu GOTS

Graphite dámská polokošile s krátkým rukávem z organického materiálu GOTS - Bílá / XL
Udržitelné propagační oděvy. Kovové knoflíčky z ekologicky udržitelného materiálu. Skrytý výstřih se čtyřmi knoflíčky. Plochý žebrový límeček. Zúžený pás pro zeštíhlující outfit. Dvoubarevná značková páska na krk. Boční rozparky se zakončením z dvoubarevné značkové pásky. Sedlo. Potisk štítku technologií heat transfer pro větší pohodlí.
XS - 2XL
Uvedené ceny jsou bez DPH

Zašlete nám poptávku ještě dnes!

  • Konzultace detailů s obchodníkem
  • Nezávazná nabídka do 24 hodin
  • Stačí zadat základní informace
Odeslat poptávku