Dámské košile

Je tak pohodlná, že v ní v podstatě můžete spát, zároveň symbolizuje formálnost a sluší všem bez rozdílu. O čem mluvíme? O bílé košili, která nemá sobě rovných. Podle mnoha návrhářů, taková košile patří k módnímu fenoménu všech dob. Ve spojení s černou barvou získává elegantní styl. Za to v kombinaci s džínami – rafinovaný a svobodný look. Bílá košile nestárne a důkazem toho je historie módy. A v současné době, kdy se hranice mezi reklamním, pracovním a volnočasovým stylem bortí, i my na svých stránkách nabízíme kvalitní dámské košile, které si bez uzardění můžete obléknout do práce, na schůzku, do školy nebo na nákupy. Stačí jen čerstvě umýt vlasy, lehce nanést rtěnku nebo použít náš reklamní balzám na rty a velký úsměv a budete neodolatelná i v reklamní košili. Máme je pro vás nejen v bílé, ale i v blankytně modré, tmavší modré, černé, hnědé, růžové. Z nabídky si jistě vybere každý. Těšíme se na vaše poptávky.

Dámská košile Hamell

Dámská košile Hamell - Světle modrá / L
Stretchová látka. Nastavitelná manžeta s jedním záhybem. Tvarované švy a zúžený pas pro zeštíhlující fit . Saténové lemování vnitřního výstřihu. Gravírované knoflíčky v barvě. Potisk štítku technologií heat transfer pro větší pohodlí.
XS - 2XL

Dámská košile Hamilton

Dámská košile Hamilton - Světle modrá / L
Výprodej
Nastavitelná manžeta s jedním záhybem. Druhá knoflíková dírka od spodního lemu s oranžovým stehováním. Tvarované švy a zúžený pas pro zeštíhlující fit . Saténové lemování vnitřního výstřihu. Gravírované perleťové knoflíčky. Potisk štítku technologií heat transfer pro větší pohodlí.
XS - 2XL

Dámská košile Manitoba

Dámská košile Manitoba - Světle modrá / L
Výprodej
Tvarované švy a zúžený pas pro zeštíhlující fit . Druhá knoflíková dírka od spodního lemu s oranžovým stehováním. Saténové lemování vnitřního výstřihu. Gravírované perleťové knoflíčky. Potisk štítku technologií heat transfer pro větší pohodlí.
XS - 2XL

Košile dámská Malfini Chic

Košile dámská Malfini Chic - Nebesky Modrá / 2XL
Jednoduché sedlo a záševky na zadním dílu, pasové záševky, oblast hrudníku zdobena řasením, dvoudílný košilový límec s rozhalenkou, přední kraje začištěny légou, knoflíčky v barvě materiálu (1 náhradní navíc), tvarovaný dolní kraj.
XS - 2XL

Košile dámská Malfini Style

Košile dámská Malfini Style - Nebesky Modrá / 2XL
Projmutý střih s bočními švy, záševky na zadním dílu, pasové a prsní záševky, dvoudílný košilový límec, přední kraje začištěny légou, 3/4 rukávy s rovnou vysokou manžetou a rozparkem, knoflíčky v barvě materiálu (1 náhradní navíc), tvarovaný dolní kraj, končící barvu 14 najdete pod komoditou X18 ve výprodeji.
XS - 2XL

Košile dámská Malfini Style LS

Košile dámská Malfini Style LS - Nebesky Modrá / 2XL
Projmutý střih s bočními švy, pasové a prsní záševky, dvoudílný košilový límec, přední kraje začištěny légou, dlouhé rukávy s šikmou manžetou na 2 knoflíčky, knoflíčky v barvě materiálu (2 náhradní navíc), tvarovaný dolní kraj.
XS - 2XL

Košile dámská Malfinipremium Dynamic

Košile dámská Malfinipremium Dynamic - Light Blue / 2XL
Jemný strečový materiál, projmutý střih s bočními švy, dvojité sedlo na zadním dílu, pasové a prsní záševky, dvoudílný košilový límec, přední kraje začištěny légou, dlouhé rukávy s šikmou manžetou na 2 knoflíčky, perleťové knoflíčky v barvě materiálu (1 náhradní navíc), tvarovaný dolní kraj.
S - 2XL

Košile dámská Malfinipremium Flash

Košile dámská Malfinipremium Flash - Light Blue / XL
Jemný strečový materiál, projmutý střih s bočními švy, dvojité sedlo na zadním dílu, pasové a prsní záševky, dvoudílný košilový límec, přední kraje začištěny légou, perleťové knoflíčky v barvě materiálu (1 náhradní navíc), tvarovaný dolní kraj.
S - 2XL

THC BATALHA WOMEN. Dámská popelínová košile

THC BATALHA WOMEN. Dámská popelínová košile - Světle Modrá / XL
Popelínová dámská košile - materiál 35% bavlna a 65% polyester (115 g/m²). Dlouhý rukáv. Neviditelný knoflík pro pevný límec. Přiléhavý střih. Léga se 7 barevnými knoflíky. Se dvěma zúženými švy vzadu. Velikosti: S, M, L, XL, XXL
S - 2XL

THC LONDON WOMEN WH. Dámská oxfordská košile

THC LONDON WOMEN. Dámská oxfordská košile - Světle Modrá / XXL
Oxfordská dámská košile, 70% bavlna a 30% polyester (130 g/m²). Krátký rukáv. Přiléhavý střih. Kapsa na levé straně. Léga se 7 perlovými knoflíky. Se dvěma zúženými švy na zadním a předním dílu. Velikosti: S, M, L, XL, XXL
S - 2XL

THC PARIS WOMEN. Dámská popelínová košile

THC PARIS WOMEN. Dámská popelínová košile - Světle Modrá / XXL
Dámská popelínová košile, 68% bavlna, 28% polyamid a 4% elastan (115 g/m²). Dlouhý rukáv. Přiléhavý střih. Léga se 7 barevnými knoflíky. Nastavitelné manžety se 2 knoflíky. Se dvěma zúženými švy vzadu. Velikosti: S, M, L, XL, XXL
S - 2XL

THC TOKYO WOMEN WH. Dámská oxfordská košile

THC TOKYO WOMEN. Dámská oxfordská košile - Světle Modrá / XXL
Oxfordská dámská košile, 70% bavlna a 30% polyester (130 g/m²). Dlouhý rukáv. Přiléhavý střih. Nastavitelné manžety s 2 knoflíky a léga se 7 knoflíky. Se dvěma zúženými švy na zadním a předním dílu. Velikosti: S, M, L, XL, XXL
S - 2XL
Uvedené ceny jsou bez DPH

Zašlete nám poptávku ještě dnes!

  • Konzultace detailů s obchodníkem
  • Nezávazná nabídka do 24 hodin
  • Stačí zadat základní informace
Odeslat poptávku