Chladící a termo tašky a batohy

Chladící tašky, které využijete na váš rodinný piknik nebo posezení s přáteli, na nákup v létě, na donášku jídel nebo na výlety. Vždy se hodí mít doma chladící tašku, My jich nabízíme více než stovku, od nejjednodušších až po luxusní provedení s mnoha kapsami a přihrádkami. Tašky jsou vyrobeny z kvalitních termoizolačních materiálů a svrchní vrstva z polyesteru, nezřídka je na jejich výrobu použit i recyklovaný plast. Už nyní se začněte těšit na výlety k vodě, na to, jak svou rodinu a přátele mile překvapíte čerstvým, chlazeným občerstvením. Vyberte si z široké nabídky tašek, naprostá většina je skladem k rychlému dodání. Všechny nabízené reklamní tašky vám obrandujeme vhodnou technikou - ať již potiskem nebo výšivkou, vždy s ohledem na daný výrobek.

Skládací termotaška Stockholm

Skládací termotaška Stockholm - Bílá
Skládací termotaška s otevřeným hlavním prostorem na zip a přední kapsičkou na zip. Nastavitelný ramenní popruh. Termotašku lze úhledně složit díky suchému zipu na přední kapse. Příslušenství není součástí. 600DPolyester.

Termotaška Oslo

Termotaška Oslo - Bílá
Termotaška s dvěma samostatnými oddíly na zip a s nastavitelným ramenním popruhem. Příslušenství není součástí. 600DPolyester.

Termotaška Helsinki

Termotaška Helsinki - Bílá
Termotaška s řadou praktických úložných kapes. Příslušenství nejsou součástí produktu. 600DPolyester.

Termotaška Gothenburg

Termotaška Gothenburg - Navy
Doporučujeme
Termotaška s přední kapsou a praktickou oddělenou horní kapsou k uložení svačinky. Integrované ucho propůjčuje této tašce charakteristický vzhled. 600DPolyester.

Netkaná termotaška Lighthouse

Netkaná termotaška Lighthouse - Přírodní / Červená s efektem námrazy
Hlavní prostor na zip s dvěma uchy. Nosná výška ucha 23,5 cm. Otevřená přední kapsa s poutkem na pero. Příslušenství není součástí. PP Plast netkaný.

Termotaška Sandviken

Termotaška Sandviken - Bílá
Termotaška s izolační vrstvou PEVA a přední kapsou. Nosná délka uch 24 cm. 420DPolyester, PU Plastic.

Termotaška Falkenberg na 30 plechovek

Termotaška Falkenberg na 30 plechovek - Limetka
Výprodej
Hlavní oddíl na zip s tepelně utěsněnou vložkou PEVA a zpevněným dnem. Přední kapsa a dvě boční kapsy ze síťoviny. Nosná délka ramenních popruhů 30 cm. Tato termotaška na chlazení až 30 plechovek má také přední poutko na klíče. 420DPolyester, 210DPolyester, PU Plastic.

Pojízdná chladicí taška Roller na 32 plechovek

Pojízdná chladicí taška Roller na 32 plechovek - Šedá / Černá
Skvělá pro akce v přírodě. Hlavní prostor na zip pojme až 32 plechovek. Otevřená přední kapsa. Zatažitelnou teleskopickou rukojeť lze vytáhnout do maximální délky 38 cm. Dvě svrchní ucha k přenášení. Podšívka z materiálu PEVA Ultra Safe™, nepropustná. Taška je skládací pro snadné uskladnění. 600DPolyester.

Sportovní termotaška Levy

Sportovní termotaška Levy - Šedá / Černá
Termotaška s hlavním prostorem na zip. Otevřená přední kapsa. Boční kapsa ze síťoviny. Nastavitelný ramenní popruh. Izolační vrstva PEVA. 70DNylon.

Válcová termotaška Bucco

Válcová termotaška Bucco - Limetka / Černá
Velký hlavní prostor na zip ve tvaru válce. Otevřená přední kapsa. Kapsa ze síťoviny. Nastavitelný, zpevněný ramenní popruh. Izolační vrstva PEVA. 70DNylon.
Uvedené ceny jsou bez DPH

Zašlete nám poptávku ještě dnes!

  • Konzultace detailů s obchodníkem
  • Nezávazná nabídka do 24 hodin
  • Stačí zadat základní informace
Odeslat poptávku