Chladící tašky, termotašky a batohy

Chladící tašky, které využijete na váš rodinný piknik nebo posezení s přáteli, na nákup v létě, na donášku jídel nebo na výlety. Vždy se hodí mít doma chladící tašku, My jich nabízíme více než stovku, od nejjednodušších až po luxusní provedení s mnoha kapsami a přihrádkami. Tašky jsou vyrobeny z kvalitních termoizolačních materiálů a svrchní vrstva z polyesteru, nezřídka je na jejich výrobu použit i recyklovaný plast. Už nyní se začněte těšit na výlety k vodě, na to, jak svou rodinu a přátele mile překvapíte čerstvým, chlazeným občerstvením. Vyberte si z široké nabídky tašek, naprostá většina je skladem k rychlému dodání. Všechny nabízené reklamní tašky vám obrandujeme vhodnou technikou - ať již potiskem nebo výšivkou, vždy s ohledem na daný výrobek.

Skládací termotaška Stockholm

Skládací termotaška Stockholm - Bílá
Skládací termotaška s otevřeným hlavním prostorem na zip a přední kapsičkou na zip. Nastavitelný ramenní popruh. Termotašku lze úhledně složit díky suchému zipu na přední kapse. Příslušenství není součástí.

Termotaška Oslo

Termotaška Oslo - Bílá
Termotaška s dvěma samostatnými oddíly na zip a s nastavitelným ramenním popruhem. Příslušenství není součástí.

Termotaška Helsinki

Termotaška Helsinki - Bílá
Termotaška s řadou praktických úložných kapes. Příslušenství nejsou součástí produktu.

Termotaška Gothenburg

Termotaška Gothenburg - Navy
Doporučujeme
Termotaška s přední kapsou a praktickou oddělenou horní kapsou k uložení svačinky. Integrované ucho propůjčuje této tašce charakteristický vzhled.

Netkaná termotaška Lighthouse

Netkaná termotaška Lighthouse
Hlavní prostor na zip s dvěma uchy. Nosná výška ucha 23,5 cm. Otevřená přední kapsa s poutkem na pero. Příslušenství není součástí.

Skládací chladicí vak Cool Down

Skládací chladicí vak Cool Down - Navy
Výprodej
Pohodlný skládací chladicí vak. Taška může být složena do malého pouzdra. Hlavní přihrádka se zapínáním na zip a hliníkovou fólií uvnitř. Další přihrádka na přední straně. Velikost po složení 25 x 13,5 cm. Nosná délka uch je 30 cm.

Sportovní termotaška Levy

Sportovní termotaška Levy
Termotaška s hlavním prostorem na zip. Otevřená přední kapsa. Boční kapsa ze síťoviny. Nastavitelný ramenní popruh. Izolační vrstva PEVA.

Válcová termotaška Bucco

Válcová termotaška Bucco
Velký hlavní prostor na zip ve tvaru válce. Otevřená přední kapsa. Kapsa ze síťoviny. Nastavitelný, zpevněný ramenní popruh. Izolační vrstva PEVA.
Uvedené ceny jsou bez DPH

Zašlete nám poptávku ještě dnes!

  • Konzultace detailů s obchodníkem
  • Nezávazná nabídka do 24 hodin
  • Stačí zadat základní informace
Odeslat poptávku