Cestovní potřeby

Nám všem, kteří jsme rádi (pomineme-li aktuální dobu Covidovou) neustále v pohybu, přijdou dozajista vhod nejrůznější cestovní potřeby. Toaletní tašky, jmenovky na zavazadla, cestovní polštářky nebo třeba zásuvkový adaptér. Právě tyto reklamní předměty představují ideální řešení, jak propagovat vaši firmu kdekoli na světě. Cestovní doplňky rádi využívají cestovní kanceláře, přepravní společnosti ale i běžné firmy využijí jako vhodný reklamní předmět právě cestovní doplňky. Zjednoduší starosti, se kterými se běžně na cestách setkávají vaši zákazníci i zaměstnanci. Všechny vám umíme potisknout. Případně vygravírovat. Ozvěte se nám, pomůžeme s výběrem nejvhodnějšího předmětu pro vaší kampaň.

Pikniková deka Buffalo

Pikniková deka Buffalo - Bílá / Černá / Šedá
Tato potištěná deka s nepromokavou podšívkou je na zadní straně opatřena dvěma uchy a je skvělá na piknik, výlety, festivaly nebo jiné aktivity pod širým nebem. Rozměry 145 x 127 cm. Polar fleece 180 g/m².

Deka Meadow fleece

Deka Meadow fleece - Navy
Novinka
Klasická deka s rukojetí umožňující snadné přenášení. Její součástí je přední kapsa na záklopce. Rozměry deky jsou 135 x 117 cm.

Deka Park fleece

Deka Park fleece - Šedá
Novinka
Deka s klasickým kostkovaným vzorem s rukojetí umožňující snadné přenášení. Její součástí je přední kapsa na záklopce. Rozměry deky jsou 135 x 120 cm.

Pikniková podložka Perry

Pikniková podložka Perry - Červená s efektem námrazy
Novinka
Extra kompaktní voděodolná pikniková deka . Deku o rozměrech 110 x 140 cm složíte do malého balíčku o rozměrech 11 x 18 cm, který snadno vložíte do přiloženého obalu. Ideální pro pikniky, zábavu trávenou venku a festivaly.

Nafukovací polštářek Detroit

Nafukovací polštářek Detroit - Navy
Náš nafukovací cestovní polštářek je vytvarován, aby podložil Vaši hlavu a šíji, kdykoli si budete chtít zdřímnout. Je ideálním společníkem v letadle nebo ve vlaku, v autě, v kanceláři nebo v hotelu. Polštářek je zabalen do malého obalu.
Uvedené ceny jsou bez DPH

Zašlete nám poptávku ještě dnes!

  • Konzultace detailů s obchodníkem
  • Nezávazná nabídka do 24 hodin
  • Stačí zadat základní informace
Odeslat poptávku