Čepice a kšiltovky

Přemýšlíte, jak nejefektivněji zviditelnit vaši společnost? Vkusně a zároveň nepříliš okatě? Reklamní kšiltovky a čepice jsou skvělým prostředkem jak nenásilně upozornit na vaše produkty či firmu co nejširší veřejnost. Vybírejte ze stovek vkusných kšiltovek a čepic. Samozřejmostí je kvalitní branding. Neváhejte se na nás obrátit s jakoukoli poptávkou. Reklamnímu oboru se věnujeme již více než dvacet let a stále nás baví. Napište nám svou představu a společně vybereme ten nejvhodnější reklamní předmět pro vás záměr. Vždy v perfektním poměru ceny a kvality.

Čepice San Diego

Čepice San Diego - Černá
Kovové větrací otvory. Látkový suchý zip. Čepice ze 100% bavlny s upínáním na suchý zip. Obvod hlavy: 58 cm.

Čepice Irwin

Čepice Irwin - Černá
Jednovrstvá čepice protáhlého tvaru (beanie) s dvakrát přeloženým okrajem. Jednovrstvá čepice protáhlého tvaru (beanie) s dvakrát přeloženým okrajem. Obvod hlavy: 58 cm.

Sandwich cool fit kšiltovka Momentum se 6 panely

Sandwich cool fit kšiltovka Momentum se 6 panely - Bílá
Předtvarovaný kšilt se sendvičem.. Boční panely se síťovinou. Látkový suchý zip s pryžovou plaketou na logo. Zapínání řemínkem na suchý zip s pryžovou plaketou pro logo. Tkanina je vyrobena ze speciální síťoviny s povrchovou úpravou odvádějící pot. Vnitřní lemovka s logem. Čepice má prohnutý kšilt s kontrastním lemem po obvodu kšiltu. Obvod hlavy: 56 cm.

Čepice Level

Čepice Level - Bílá
Dvouvrstvá čepice protáhlého tvaru (beanie). Štítek ve formě poutka se značkou.

Šála Mark

Šála Mark - Černá
Dvouvrstvá šála. Trubkový steh. Štítek ve formě poutka se značkou.

Čepice Caliber

Čepice Caliber - Bílá
Štítek ve formě poutka se značkou. Fleecová čepice s detailem uzavřeného prošití, které odděluje dvouvrstvý lem čepice s oboustranně protižmolkující úpravou od horní, hlavové části. Štítek Elevate ve formě poutka je našit z lícové strany a v rubové straně je vyšito logo Elevate.

Kšiltovka Trucker s 5 panely

Kšiltovka Trucker s 5 panely - Černá / Bílá
Plastové zapínání. Originální čepice z 5 panelů je vyrobena ze 100% polyesteru. Přední panel z pěny, plastová síťovina na zadní straně a plastové zapínání. Obvod hlavy: 58 cm.
Uvedené ceny jsou bez DPH

Zašlete nám poptávku ještě dnes!

  • Konzultace detailů s obchodníkem
  • Nezávazná nabídka do 24 hodin
  • Stačí zadat základní informace
Odeslat poptávku