Časovače

Kuchyňská Minutka Touch´N´Cook

Kuchyňská Minutka Touch´N´Cook
Kuchyňská minutka TOUCH´N´COOK: zobrazuje do 99 min / 59 sec, zvukové upozornění po uplynutí nastaveného času, jednoduché ovládání díky dotykovým tlačítkům, s magnetem na uchycení a vzpěrou na zadní straně

Kuchyňská Minutka Dori

Kuchyňská Minutka Dori
Kuchyňská minutka DORI, nerezová: s LED indikátorem měnícím barvy v závislosti na zbývajícím čase, zelená > 10 min, žlutá 10 - 5 min, červená < 5 min, možnost ovládání světla tlačítkem on/off

Kuchyňský Teploměr Gourmet

Kuchyňský Teploměr Gourmet
Kuchyňský teploměr GOURMET se senzorem z nerezu, s alarmem po dosažení požadované teploty, časovačem (použitelným i jako kuchyňská minutka), se 3 tlačítky ovládání a LCD displayem (s ukazatelem teploty v °C a °F)

Kitchen Timer "Falun"

Kitchen Timer "Falun"
Optimal timing in the kitchen! The cylindrical kitchen timer has a manual adjustment time ranging from 1 - 60 minutes. The timer is made from stainless steel and has a magnet on the bottom for attachment to metal surfaces.

Kitchen timer

Kitchen timer
This Kitchen timer is made for perfect timing while cooking. The kitchen timer moves mechanically and the alarm can be set up to 60 minutes. Perfect for boiling eggs or heating something up.
Uvedené ceny jsou bez DPH

Zašlete nám poptávku ještě dnes!

  • Konzultace detailů s obchodníkem
  • Nezávazná nabídka do 24 hodin
  • Stačí zadat základní informace
Odeslat poptávku