Minutky

Časovače - minutky, nepostradatelná pomůcka při vaření. Mnoho z nás jistě zažilo chvíli, kdy jsme si u vaření "odskočili" k jiné důležité činnosti od které nás pak vyrušil nelibý závan spáleného masa či přepáleného cibulky. A právě proto, abychom se vyhnuli těmto nepříjemným momentům nabízíme praktický a levný dárek: kuchyňské minutky, které vám pohlídají čas při vaření nebo pečení a jeho uplynutí ohlásí výrazným zvukovým signálem. Minutky nabízíme v plastu, kovu a v bambusovém provedení. Samozřejmostí je reklamní potisk.

Kuchyňská Minutka Bulli

Kuchyňská Minutka Bulli - Bílá
Plastová kuchyňská minutka a hodiny s digitálním displejem a magnety. Dodáváno s knoflíkovou baterií.

Kuchyňská Minutka Touch´N´Cook

Kuchyňská Minutka Touch´N´Cook
Kuchyňská minutka TOUCH´N´COOK: zobrazuje do 99 min / 59 sec, zvukové upozornění po uplynutí nastaveného času, jednoduché ovládání díky dotykovým tlačítkům, s magnetem na uchycení a vzpěrou na zadní straně

Kuchyňská Minutka Dori

Kuchyňská Minutka Dori
Kuchyňská minutka DORI, nerezová: s LED indikátorem měnícím barvy v závislosti na zbývajícím čase, zelená > 10 min, žlutá 10 - 5 min, červená < 5 min, možnost ovládání světla tlačítkem on/off

Kuchyňský Teploměr Gourmet

Kuchyňský Teploměr Gourmet
Kuchyňský teploměr GOURMET se senzorem z nerezu, s alarmem po dosažení požadované teploty, časovačem (použitelným i jako kuchyňská minutka), se 3 tlačítky ovládání a LCD displayem (s ukazatelem teploty v °C a °F)

Lcd Minutka Magnetic

Lcd Minutka Magnetic
LCD minutka MAGNETIC s digitálním displayem, s magnetem a klipem který může sloužit jako stojánek

Kitchen Timer "Falun"

Kitchen Timer "Falun"
Optimal timing in the kitchen! The cylindrical kitchen timer has a manual adjustment time ranging from 1 - 60 minutes. The timer is made from stainless steel and has a magnet on the bottom for attachment to metal surfaces.
Uvedené ceny jsou bez DPH

Zašlete nám poptávku ještě dnes!

  • Konzultace detailů s obchodníkem
  • Nezávazná nabídka do 24 hodin
  • Stačí zadat základní informace
Odeslat poptávku