Reklamní bundy

Reklamní bundy patří ke stálicím v oblasti firemního, sportovního a pracovního textilu. Zahřejí a potěší vaše zaměstnance i zákazníky. Vybírat můžete z nepřeberné nabídky mnoha značek, barev, typů, střihů. Nabízíme bundy jak pracovního charakteru, tak i slušivé bundy pro váš obchodní tým v moderním střihu a barvě, které se stanou oblíbenou součástí šatníků vašich zaměstnanců. Plánujete-li teambuildingovou akci nabídneme vám množství lehkých, nepromokavých, funkčních softshelových bund, ze kterých budou vaši kolegové nadšeni. Na bundy vám natiskneme nebo vyšijeme vaše loga. Naprosto bez limitů - vše je možné. Samozřejmě můžeme vyšít bundy i jmenovitě, což dá každému vašemu zaměstnanci či zákazníkovi pocit výjimečnosti. A protože všichni víme, že šaty dělají člověka a uniformy zaměstnance, doporučujeme všem našim zákazníkům investovat do kvalitních bund, které pozvednou vaši firemní kulturu o velký krok výše. Ozvěte se nám a my vám připravíme nabídku šitou na míru vašim potřebám, firemním barvách a záměru. Těšíme se na spolupráci.

Hutch izolovaná hybridní bunda

Hutch izolovaná hybridní bunda - Navy / XL
Výprodej
Prošívané tělo a pletená kontrastní textilie. Vnitřní kapsa na elektroniku. Elastické šňůrky v kapuci a spodním lemu s nastavitelnými olivkami. Tvarované švy a zúžený pas pro zeštíhlující fit . Chránič brady. Kapsy na ruce na zip. Centre front exposed plastic zipper. Šatnové poutko. Průkrčník ve dvou barvách. Praporková značka na bočním švu.
XS - XL

Sbalitelná bunda Egmont

Sbalitelná bunda Egmont - Bílá / S
Výprodej
600 mm voděodolnost. Sbalitelný do dolní levé kapsy. Lemování. Ventilace vzadu. Díry pro palce. Přední kontrastní reverzní zip . Elastické manžetky. Kontrastní barva na rubu límečku. Artikulované lokty. Kapsy na ruce na zip.
XS - 2XL

Dámská sbalitelná bunda Egmont

Dámská sbalitelná bunda Egmont - Bílá / XS
Výprodej
600 mm voděodolnost. Sbalitelný do dolní levé kapsy. Ventilace vzadu. Tvarované švy a zúžený pas pro zeštíhlující fit . Díry pro palce. Lemování. Elastické manžetky. Artikulované lokty. Přední kontrastní reverzní zip . Kontrastní barva na rubu límečku.
XS - XL

Lehká bunda Flint

Lehká bunda Flint - Navy / XXL
600 mm voděodolnost. Roll-away kapuce . Díry pro palce. Náprsní kapsa na zip. Ventilace vzadu. Vnitřní bouřková chlopeň s ochranou brady. Přední kontrastní reverzní zip . Reflexní detaily. Elastické manžetky. Elastické šňůrky v kapuci a spodním lemu s nastavitelnými olivkami.
XS - 2XL

Lehká dámská bunda Flint

Lehká dámská bunda Flint - Navy / XS
600 mm voděodolnost. Roll-away kapuce . Díry pro palce. Náprsní kapsa na zip. Ventilace vzadu. Tvarované švy a zúžený pas pro zeštíhlující fit . Vnitřní bouřková chlopeň s ochranou brady. Reflexní detaily. Elastické manžetky. Elastické šňůrky v kapuci a spodním lemu s nastavitelnými olivkami.
XS - XL

Softshellová bunda Maxson

Softshellová bunda Maxson - 0ranžová / M
Bestseller
8000 mm voděodolnost a 400 g/m² prodyšnost. Přední kontrastní reverzní zip . Vnitřní chlopeň. Kapsy pro ruce na zip. Nastavitelné manžetky na suchý zip. Artikulované lokty. Ergonomické rukávy. Táhla zipu s příjemným gripem. Dvojité stehování . Kontrastní šatnové poutko.
XS - 2XL

Dámská softshellová bunda Maxson

Dámská softshellová bunda Maxson - 0ranžová / M
8000 mm voděodolnost a 400 g/m² prodyšnost. Přední kontrastní reverzní zip . Dlouhý zadní díl. Tvarované švy a zúžený pas pro zeštíhlující fit . Nastavitelné manžetky na suchý zip. Artikulované lokty. Ergonomické rukávy. Dvojité stehování . Vnitřní chlopeň. Táhla zipu s příjemným gripem.
XS - XL

Karmine softshell bunda

Karmine softshell bunda - Navy / S
Výprodej
Možnost značení uvnitř. Odtrhávací štítek pro větší pohodl. Podšívka v kontrastní barvě. Přední kontrastní reverzní zip . Vnitřní chlopeň. Přední kapsy. Artikulované lokty. Ergonomické rukávy. Táhla zipu s příjemným gripem. Kontrastní šatnové poutko.
XS - 2XL

Dámská softshellová bunda Karmine, vlastní soukromá značka

Dámská softshellová bunda Karmine, vlastní soukromá značka - Navy / M
Výprodej
Možnost značení uvnitř. Odtrhávací štítek pro větší pohodl. Podšívka v kontrastní barvě. Tvarované švy a zúžený pas pro zeštíhlující fit . Přední kontrastní reverzní zip . Vnitřní chlopeň. Přední kapsy. Artikulované lokty. Ergonomické rukávy. Táhla zipu s příjemným gripem.
XS - XL

Bunda Labrador

Bunda Labrador - Krémově bílá / XXL
Výprodej
5000 mm voděodolnost a 5000 g/m2 prodyšnost. Všechny švy podlepeny. Nastavitelný kšilt. Elastické šňůrky v kapuci a spodním lemu s nastavitelnými olivkami. Vnitřní bouřková chlopeň s ochranou brady. Elastické manžetky. Přední kontrastní reverzní zip . Kapsy na ruce na zip. Táhla zipu s příjemným gripem. Potisk štítku technologií heat transfer pro větší pohodlí.
XS - 3XL

Lehká péřová bunda Scotia

Lehká péřová bunda Scotia - 0ranžová / S
Výprodej
Bestseller
Tkanina odolná peří. Vnitřní bouřková chlopeň s ochranou brady. Kapsa na rukávu se zipem. Náprsní kapsa na zip. Kapsy na ruce na zip. Elastický lem. Přední zip s kontrastní páskou. Příjemná táhla zipů (s extra sadou v antracitové barvě). Šatnové poutko. Potisk štítku technologií heat transfer pro větší pohodlí.
XS - 3XL

Dámská lehká péřová bunda Scotia

Dámská lehká péřová bunda Scotia - 0ranžová / XL
Výprodej
Bestseller
Tkanina odolná peří. Vnitřní bouřková chlopeň s ochranou brady. Zúžený pás pro zeštíhlující outfit. Kapsa na rukávu se zipem. Náprsní kapsa na zip. Kapsy na ruce na zip. Elastický lem. Přední zip s kontrastní páskou. Příjemná táhla zipů (s extra sadou v antracitové barvě). Šatnové poutko.
XS - 2XL
Uvedené ceny jsou bez DPH

Zašlete nám poptávku ještě dnes!

  • Konzultace detailů s obchodníkem
  • Nezávazná nabídka do 24 hodin
  • Stačí zadat základní informace
Odeslat poptávku