Bezpečnostní a reflexní vesty

Dětská bezpečnostní sada Salve, pětidílná

Dětská bezpečnostní sada Salve, pětidílná
Obsahuje dětskou bezpečnostní vestu vyhovující normě EN 1150, samolepku opičky, reflexního medvídka se šňůrkou, pásku na paži a batůžek. Reklamní potisk lze provést pouze na obal a vestu.

Bezpečnostní vesta Odile s háčkem a smyčkou pro děti ve věku 3–6 let

Bezpečnostní vesta Odile s háčkem a smyčkou pro děti ve věku 3–6 let
Novinka
Dobře viditelná vesta ve velikosti XXS vhodná pro děti ve věku 3–6 let o výšce mezi 70–104 cm. Velká ozdobná plocha na přední a zadní straně vesty. Na rameni a spodní straně elastických popruhů se nachází zapínání s háčky a smyčkami, které nabízí dodatečnou bezpečnost a usnadňuje nasazování vesty. Elastické popruhy na druhé straně poskytují pružnost a umožňují nošení na tlustých bundách. Vesta je testována a certifikována podle předpisů EN 1150:1999. Také se řídí pokyny OOP týkajícími se aplikace nařízení (EU) 2016/425 Osobní ochranné pomůcky kategorie II.

Bezpečnostní vesta See-me-too pro neprofesionální použití

Bezpečnostní vesta See-me-too pro neprofesionální použití - Neonově Oranžová
Novinka
Dobře viditelná vesta ve velikosti XL vhodná pro osoby s výškou mezi 165–180 cm. Dodává se v široké řadě barev s velkou dekorační plochou na přední straně a na zadní straně vesty. EN 1150:1999. Reflexní oblečení pro neprofesionální použití s fluorescenčním pozadím a reflexní páskou. Tyto oděvy nesou označení CE, které demonstruje shodu s nařízením EU 2016/425/EU Osobní ochranné pomůcky kategorie II.

Watch-out bezpečnostní vesta ve vaku pro profesionální použití

Watch-out bezpečnostní vesta ve vaku pro profesionální použití - Neonově Žlutá
Novinka
Výstražná vesta s vysokou viditelností třídy 2, vhodná pro osoby vysoké 165–180 cm. Dodává se ve vaku z materiálu stejné barvy o rozměrech 21 x 17 cm. Velká oblast pro dekoraci na přední a zadní straně vesty a také na vaku. Oblečení s vysokou viditelností pro profesionální použití. Fluorescenční pozadí a reflexní páska. Specifikace EN ISO 20471:2013+A1:2016. Toto oblečení nese označení CE na znamení souladu s evropskou směrnicí 2016/425/EU o osobních ochranných prostředcích kategorie II.

Bezpečnostní vesta Marie s háčkem a smyčkou pro děti ve věku 7–12 let

Bezpečnostní vesta Marie s háčkem a smyčkou pro děti ve věku 7–12 let
Novinka
Dobře viditelná vesta ve velikosti XS vhodná pro děti ve věku 7–12 let o výšce mezi 104–121 cm. Velká ozdobná plocha na přední a zadní straně vesty. Na rameni a spodní straně elastických popruhů se nachází zapínání s háčky a smyčkami, které nabízí dodatečnou bezpečnost a usnadňuje nasazování vesty. Elastické popruhy na druhé straně poskytují pružnost a umožňují nošení na tlustých bundách. Vesta je testována a certifikována podle předpisů EN 1150:1999. Také se řídí pokyny OOP týkajícími se aplikace nařízení (EU) 2016/425 Osobní ochranné pomůcky kategorie II.

Neonová samonavíjecí páska Hitz

Neonová samonavíjecí páska Hitz
Připlácněte a omotejte, bezpečnost nemůže být snadnější! Zviditelněte se ještě více, když si tuto pásku omotáte kolem paže či tašky. Splňuje normu EN 13356.

See-me bezpečnostní vesta pro profesionální použití

See-me bezpečnostní vesta pro profesionální použití - 0ranžová
Bestseller
Výstražná vesta s vysokou viditelností třídy 2, vhodná pro osoby vysoké 165–180 cm. Vepředu a vzadu velká oblast pro dekoraci. Oblečení s vysokou viditelností pro profesionální použití. Fluorescenční pozadí a reflexní páska. Specifikace EN ISO 20471:2013+A1:2016. Toto oblečení nese označení CE na znamení souladu s evropskou směrnicí 2016/425/EU o osobních ochranných prostředcích kategorie II.

Reflective unisex safety vest

Reflective unisex safety vest - Žlutá / L
Tato reflexní, flourescenční, bezpečnostní vesta zajistí jasnou viditelnost dětí ve tmě. Žlutý základ a vysoce reflexní perleťové pásky kolem pasu a hrudníku zajistí skvělou a jasnou viditelnost z velké vzdálenosti. Tento model je unisex a je možné ho využít při běhu, cyklistice, turistice, chůzi a při dalších aktivitách v noci. Kontaktujte nás pro další barevné možnosti. K dispozici také ve fluorescenční zelené, růžové a oranžové. Reflexní páska 5 cm. Prohlášení o shodě je k dispozici na vyžádání. Neváhejte si zažádat o testy a certifikáty.
3XS - 2XL

Reflexní přívěsek vesta

Reflexní přívěsek vesta - Bílá
Snadno připevníte na oblečení, tašky, kola a mnoho dalších předmětů. Tisk probíhá pod ochrannou vrstvou předmětu a zajišťuje tak reflexní plochy se 100 % účinností. Uchovávejte v čistých a suchých podmínkách. Neskladujte na přímém slunečním světle. Kontaktujte nás pro kompletní nabídku dostupných tvarů a velikostí. K dispozici je více než 1000 vzorů. Možnost vlastních tvarů. Splňuje normu EN 13356. Prohlášení o shodě je k dispozici na vyžádání.

Reflexní bezpečnostní vesta ve tvaru písmene V Nicolai

Reflexní bezpečnostní vesta ve tvaru písmene V Nicolai
Novinka
Unisex reflexní bezpečnostní vesta ve tvaru písmene V, který se snadno nosí a pomůže jak pro chodcům, tak i cyklistům, kteří chtějí být v noci vidět. Zapínání na suchý zip na rameni pro větší bezpečnost, které také usnadňuje oblékání, a silná zapínací spona zajistí, že je vesta pevně připevněna k oblečení. Díky elastickému pásku vpředu a vzadu je pružný a snadno se nosí na silných kabátech. Dodává se s kapsou pro ukládání drobných předmětů, a identifikačním štítkem, který lze použít k personalizaci této vesty. Testováno a certifikováno podle předpisu EN13356: 2001 typu 2. Řídí se pokyny pro používání OOP při uplatňování nařízení (EU) 2016/425 kategorie osobních ochranných prostředků II.

Reflexní omotávací pásek Felix

Reflexní omotávací pásek Felix - Stříbrný
Novinka
Jemným klepnutím pásek snadno omotáte kolem zápěstí, ruky nebo kotníku a zajistíte si viditelnost ve tmě. Dodává se v široké řadě barev s velkou ozdobnou oblastí. Omotávací pásek je testován a certifikován podle normy EN13356:2001 Type 2 a řídí se pokyny OOP týkající se použití předpisu (EU) 2016/425 Osobní ochranné pomůcky kategorie 2.

Bezpečnostní reflexní vesta pro děti HW1 (XS)

Bezpečnostní reflexní vesta pro děti HW1 (XS)
Tato reflexní, fluorescenční, bezpečnostní vesta zabezpečí viditelnost ve tmě. Žlutý základ a vysoce reflexní perleťové pásky kolem pasu a hrudníku zajistí skvělou a jasnou viditelnost z velké vzdálenosti. Kontaktujte nás pro další barevné možnosti. K dispozici také ve fluorescenční zelené, růžové a oranžové. Reflexní páska 5 cm. Prohlášení o shodě je k dispozici na vyžádání. Neváhejte si zažádat o testy a certifikáty.
Uvedené ceny jsou bez DPH

Zašlete nám poptávku ještě dnes!

  • Konzultace detailů s obchodníkem
  • Nezávazná nabídka do 24 hodin
  • Stačí zadat základní informace
Odeslat poptávku