Batohy a tašky přes rameno

Můžeme s klidným svědomím napsat, že batohy a tašky na rameno jsou po reklamním tričku nejčastěji využívaným reklamním předmětem. Rozhodnete-li se pro své klienty u nás nakoupit batoh či tašku na rameno, můžete si být jisti, že s touto volbou nešlápnete vedle. Koncoví zákazníci ocení kvalitní batoh či tašku, bude je provázet dlouhá léta na jejich cestách, po městě, za sportem, zábavou, do práce či na dovolenou. Vyberete-li batoh, tak je nad slunce jasnější, že se vaše loga podívají do nespočet míst a stále na očích. Rádi bychom upozornili na batohy, které mají v sobě zabudovanou pláštěnku nebo nedobytné batohy BOBBY od značky XD Design, které se prodávají i v maloobchodních prodejnách a příjemci vnímají jejich vysokou hodnotu. Na všechny námi nabízené reklamní batohy vám samozřejmě doporučíme a aplikujeme ten nejvhodnější způsob brandingu. Je jen na vás zvolíte-li velký nápis, v kontrastních barvách k výrobku, který křičí, halóó, vidíš mě, nebo naopak zvolíte elegantní výšivku tón v tónu, která bude jen nenápadně a distingovaně připomínat, od koho mám ten skvělý batoh či tašku. Záleží jen na kampani a vás. Ozvěte se nám a my vám připravíme nabídku na míru vašim potřebám. Ať žijí reklamní dárky s nápadem, kvalitní a takové, které udělají radost a vašim zákazníkům budou dlouho sloužit.

Batoh Arizona

Batoh Arizona - Bílá / Navy
Batoh s oddílem na láhev, přední kapsou na zip a řadou kapes k uložení Vašich drobností, například per, přehrávačů CD a MP3. Speciální vývod pro sluchátka. Polstrované zádové popruhy. 600DPolyester.

Taška přes rameno Malibu

Taška přes rameno Malibu - Bílá
Brašna s nastavitelným ramenním popruhem, klopou na suchý zip, velké hlavní prostory, kapsička na zip a několik kapes na příslušenství.

Batoh Trend

Batoh Trend - Bílá
Bestseller
Pohodlný trendy batoh s nastavitelnými zádovými popruhy, dvěma prostory na zip, přední kapsou na zip a přední kapsou na suchý zip.

Batoh Colorado

Batoh Colorado - Bílá / Černá
Pohodlný trendy batoh se dvěma nastavitelnými zádovými popruhy, dvěma prostory na zip, přední kapsou na zip a přední kapsou na suchý zip.

Batoh Utah

Batoh Utah - Navy / Krémově bílá
Batoh se polstrovanými zádovými popruhy, dvěma kapsami ze síťoviny, odnímatelnou kapsičkou na telefon, přední kapsou na zip pro přehrávače MP3/MP4 a několik malých háčků na klíče, vývod pro sluchátka.

Batoh Vancouver

Batoh Vancouver - Navy
Batoh s hlavním prostorem na zip, přední kapsa na zip a druhá přední kapsa na suchý zip, plus červené detaily. Nastavitelné polstrované zádové popruhy a zpevněné ucho v horní části pro přenášení.

Batoh Boomerang

Batoh Boomerang
Hlavní prostor na zip. Přední kapsa na zip s vnitřní organizací. Boční kapsa ze síťoviny. Polstrované, nastavitelné zádové popruhy.

Batoh na notebook Proton 17", Checkpoint Friendly

Batoh na notebook Proton 17", Checkpoint Friendly
Exkluzivní design. Prostor určený pouze pro notebook lze rozložit na pásu bezpečnostní kontroly s rentgenem pro rychlejší, pohodlnější a bezpečnější odbavení. Přihrádka s bočním přístupem je vhodná pro notebooky s úhlopříčkou do 17". Hlavní prostor na zip s pořadačem dokumentů, vnitřní boční kapsy a odpínatelný elastický organizér TechTrap. Kapsa na zip určená pro přehrávače s otvorem pro kabel sluchátek. Přední kapsa na zip a řemínek na klíče. Přední dolní a skryté kapsy pro úschovu cenností. 3 prostorné boční kapsy na zip. Zadní díl umožňuje pověšení na teleskopické držadlo kufru na kolečkách.
Uvedené ceny jsou bez DPH

Zašlete nám poptávku ještě dnes!

  • Konzultace detailů s obchodníkem
  • Nezávazná nabídka do 24 hodin
  • Stačí zadat základní informace
Odeslat poptávku