Antistresové pomůcky

Stres je bohužel v naší době všudypřítomný a jen málokdo se mu umí vyhnout. Ale s antistresovými pomůckami z naší nabídky ho můžeme vždy jednoduše zkusit vyždímat. Věnujte svým zákazníkům antistresovou pomůcku, kterou mohou tahat, mačkat, přehazovat z ruky do ruky a tím si pomoci uvolnit se od stresu. Nabídka je nepřeberně široká a proto je poměrně reálné, že v ní najdete antistres ve tvaru vašeho produktu, loga, předmětu, který evokuje vaše výrobky, zaměření. Antistresové pomůcky se hojně využívají jako dárky pro lékařský personál, ale myslím, že se bude hodit komukoli. Učitelkám, obchodníkům, prodavačkám, policistům, řidičům a co teprve všem rodičům? Jen je potřeba mít na paměti, že antistresové pomůcky se nepatrně liší v hustotě, barvě, velikosti a hmotnosti v důsledku postupu lisování, což může zabránit přesnému a jednotnému potisku. Ještě bychom rádi dodali, že pokud si nevyberete ze standardní nabídky, která čítá daleko více produktů, než máme uvedeno na našich stránkách (pro širší nabídku nás zkontaktujte), můžete si nechat vyrobit antistresový míček ve svém tvaru již od 500 ks. Neváhejte a spojte se s námi, za odbourání trocha stresu to stojí. Každému firemnímu zákazníkovi, který se registruje a osloví s poptávkou na antistres, pošleme jeden zdarma na vyzkoušení. Těšíme se na spolupráci.

Antistresový míč Football

Antistresový míč Football
Novinka
Vyždímejte svůj stres pomocí tohoto sportovního antistresového míčku. Antistresové pomůcky se nepatrně liší v hustotě, barvě, velikosti a hmotnosti v důsledku postupu lisování, což může zabránit přesnému a jednotnému potisku. Potisk se může narušit. Pouze základní barvy.

Antistresový míč Cool

Antistresový míč Cool - Bílá
Novinka
Doporučujeme
Bestseller
Tento kulatý míček můžete bít, házet nebo mačkat. Antistresové pomůcky se nepatrně liší v hustotě, barvě, velikosti a hmotnosti v důsledku postupu lisování, což může zabránit přesnému a jednotnému potisku. Potisk se může narušit. Pouze základní barvy.

Antistresová pomůcka Hashtag

Antistresová pomůcka Hashtag - Černá
Výprodej
Antistresová pomůcka funguje také jako obal kabelu. Antistresové pomůcky se mírně liší v závislosti na hustotě, barvě, velikosti a hmotnosti v důsledku procesu tvarování, který může zabránit přesnému a jednotnému tisku. Potisk se může rozpadnout. Pouze základní barvy.

Antistresový glóbus Globe

Antistresový glóbus Globe
Antistresový míček s designem zeměkoule. Antistresové pomůcky se nepatrně liší v hustotě, barvě, velikosti a hmotnosti v důsledku postupu lisování, což může zabránit přesnému a jednotnému potisku. Potisk se může narušit. Pouze základní barvy.

Antistresová figurka Igoo

Antistresová figurka Igoo
Antistresová figurka. Antistresové pomůcky se nepatrně liší v hustotě, barvě, velikosti a hmotnosti v důsledku postupu lisování, což může zabránit přesnému a jednotnému potisku. Potisk se může narušit. Pouze základní barvy.

Antistresová textová bublina Bubble

Antistresová textová bublina Bubble
Odlehčení stresu v populární ikoně sociálních médií. Antistresové pomůcky se nepatrně liší v hustotě, barvě, velikosti a hmotnosti v důsledku postupu lisování, což může zabránit přesnému a jednotnému potisku. Potisk se může narušit. Pouze základní barvy.

Stolní boxovací míč Alcina

Stolní boxovací míč Alcina
Novinka
Neocenitelný doplněk na váš stůl pro situace, kdy si potřebujete ulevit od stresu, frustrace nebo se jednoduše zabavit. Díky přísavce umístěné zespoda má vysokou odolnost vůči silným úderům.
Uvedené ceny jsou bez DPH

Zašlete nám poptávku ještě dnes!

  • Konzultace detailů s obchodníkem
  • Nezávazná nabídka do 24 hodin
  • Stačí zadat základní informace
Odeslat poptávku