V košíku: 0 položek
Cena celkem: 0,00 
Kancelářské potřeby

Hledáte-li něco nového na stůl pro vaše zákazníky, jste tu správně. Propisky s individuálním klipem, kovové sponky s potiskem, magnetické bločky na zakázku, magnetky. Vše tailor made.

Nechte nás navrhnout vám propisku na míru, s klipem ve tvaru vašeho loga či produktu, ve vašich barvách, s pryskyřicovou samolepkou na klipu nebo v horní části propisky.
Nechte nás navrhnout vám samolepící bloček (post-it) na míru. Samolepicí/trhací bločky mají velikou reklamní plochu, proto si získaly své nezbytné místo v propagačních a marketingových materiálech.
Nechte nás navrhnout vám kovový klip na dokumenty na míru. S každým předaným, rozeslaným kovovým klipem se o vás někdo dozví. Nikdo tento malý předmět nevyhodí, stále putuje dál i s vaším jménem, které se decentně stává součástí každodenního života na kancelářském stole.
Nechte nás navrhnout vám magnetický bloček nebo magnet na míru. Mezi námi nabízenými reklamními předměty si magnetické bločky a magnety užívají zaslouženou pozornost. Zároveň atraktivní a praktický dárek pro jakoukoli promoci.

Vytvořme z jednoduchých a obyčejných věcí atraktivní reklamní předmět, který každému připomene váš produkt či službu. Kvalita Made in Europe.
Pošlete prosím logo, rádi Vám zdarma připravíme realistický náhled, který vás přesvědčí.

Vždy "Stojíme o Váš úsměv".

Stránka z 3 ... Následující strana
Třídit dle
Položek na stránku


Stránka z 3 ... Následující strana
Třídit dle
Položek na stránkuNewsletter

Akční zboží

Užitečné informace
Platební metody

ShopCentrik - shop, eShop, e-shop, B2C, B2B
Smile Company, s.r.o.
Tel: 0042 0244 472 927
Email:smile@smile-company.cz